JİNEKOMASTİYE BİTKİ KÜRÜ

testere dişli aslanpençesi bitkisinin jinekomastiye erkeklerde göğüs büyümesi karşı kürü ve yararları

JİNEKOMASTİYE KARŞI TESTERE DİŞLİ ASLAN PENÇESİ KÜRÜ

Merhaba

Jinekomasti (erkeklerde göğüs büyümesi) rahatsızlığı erkeklerde görülen bir rahatsızlıktır. Günümüzde değişen beslenme ile ilgili bir çok yeni rahatsızlıklar ortaya çıkmaya başladı. Nadir görülen rahatsızlıklar da sık görülür oldu. Jinekomasti de bunlardan biri, gün geçtikçe artmakta. Gdo lu gıdalar, tarım ilaçları, hazır gıda katkı maddeleri ve kirlenen dünya vücudumuz üstünde olumsuz etkiler oluşturmaktadır. Jinekomasti büyük ekseriyetle hormon dengesizliğinden oluşmaktadır. Östrojen hormonunun yükselmesinden meydana gelir. Öncelikle jinekomastisi olanlar şu gıdalardan uzak durmalıdırlar. Doğada östrojen hormonu bulan iki meyve ve ya şu ana kadar bilinen. Bunlar Nar ve Hurma doğal olarak östrojen hormonu içerirler. Bu iki meyveden nar ve hurmadan uzak durulacak. Birde Dere otuDere otu prolaktin hormonunu yükseltir. Bu anne sütünü artıran prolaktin hormonudur. Turşu tüketmelidirler midelerinde sorun yoksa. Tahılları tüketebilirler ve patates yemekleri de .

Hormon düzenleyici bir tedavi uygulamak gerekir. Günümüzde modern tıp cerrahi olarak çözüm üretmektedir. Hormon dengeleyici bitki testere dişli aslan pençesi. Hormon dengesizliği testere dişli aslan pençesi kürü ile düzenlenmektedir. Testere dişli aslan pençesi kürü yüksek hormonları düşürür, düşük olan hormonları da yükseltir. Bu da jinekomastiyi tedavi etmiş oluyor. Bu kür sadece jinekomasti değil hormon dengesizliğinden oluşan bütün rahatsızlıklara derman olmaktadır.

GDO lu gıdalar, tarım ilaçları, hazır gıda katkı maddeleri ve kirlenen dünya vücudumuz üstünde olumsuz etkiler oluşturmaktadır

Kürün hazırlanışı ve uygulaması

Kaynamakta olan bir bardak klorsuz suya bir tatlı kaşığı beş- altı gram testere dişli aslan pençesi ilave edilir. Kısık ateşte altı dakika demlenir. Ilımaya bırakılır, ılıyınca süzülür. Bir ay boyunca günde iki kere biri öğle yemeğinden iki saat sonra, ikincisi akşam yemeğinden iki saat sonra olmak üzere uygulanır. Bir ay dolunca bir hafta ara verilir ve bir ay daha kür uygulanıp kür sonlandırılır. Eğer ihtiyaç duyulursa birer hafta ara verilerek devam edilebilir.

DİKKAT!!

Buradaki bilgiler ansiklopedik bilgilerdir. Teşhiş ve tedavi uzman doktorlar tarafından uygulanır. Bu kürleri tedaviye yardımcı olarak doktorunuzu bilgilendirerek uygulayınız.

loading...

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir