NASIRA KARŞI DEVA BİTKİLER

Taze incir kürü ile nasıra karşı deva bitkisel tedavi

NASIRA KARŞI DEVA BİTKİLER TAZE İNCİR VE ANANAS

Merhaba

Nasır deyimlere bile konu olmuş bir illet. Adamın nasırına basmak. Çok acı veren, insanın yürümesini engelleyen pek de bir çaresi bilinmeyen veya önemsenmeyen yaşam kalitesini etkileyen bir illet. Genellikle ayaklarda görülen nasır ayakkabıların ayaklara uymamasından oluşan bir tümör gibi ölü dokulardır. Bunlar konik biçimde içeriye doğru devam etmektedir. Üstü bıçak veya jiletle yontularak geçici olarak biraz rahatlama sağlanmaya çalışılır. Bu yanlıştır, çünkü enfeksiyona neden olabilir. Bu işlem steril özel nasır rendesi kullanılarak yapılması tavsiye edilmektedir doktorlar tarafından. Bununla nasırın kökü çıkarılamadığından bir süre sonra tekrar acı vermeye devam edecektir. Çok ağırsa hemen hekime gitmelisiniz. Yok ağır aksak idare ediyorsanız anlatmaya çalışacağım iki bitki ile tedaviyi deneye bilirsiniz. Mutlaka derdinize deva olacaktır. Bunlar Taze incir ve Ananas. Taze incirin çıkması yakındır. Avokado ise ithal edildiğinden dört mevsim bulma imkanına sahipsiniz.

Kür bir Taze İncir

Olgunlaşmaya yakın tam olgunlaşamamış taze inciri ekvatoryal (enine, resimde kırmızı çizgiyle gösterilen şekilde) sapına biraz daha yakın ikiye bölünür. Saplı olan taraf kullanılacak. Kesilmiş taze inciri nasırın üzerine koyarak gazlı bezle veya herhangi bir bezle sarıp akşamdan sabaha kadar kalacak. Sabah çıkarınız. Bu kürü nasırın kökü çıkana kadar uygulayın. Kuru incir bu kür için uygun değildir, mutlaka taze incir kullanılmalıdır. Allah’ın izniyle bir haftaya kalmaz bu dertten kurtulursunuz.

Kür iki Ananasananas nasıra karşı mükemmel bir bitkisel ilaç

Ananas yurdumuzda yetişmeyen dışarıdan ithal edilen bir meyvedir. Ananastan bir santimetre kalınlığında nasırdan iki kat kadar büyük bir parça kesilir. Nasırın üzerine koyarak gazlı bezle veya herhangi bir bezle sarıp akşamdan sabaha kadar kalacak. Sabaha kadar nasıra temas halinde kamalıdır, bunu sağlayacak şekilde güzel sarılmalıdır. Sabah çıkarınız. Bu kürü nasırın kökü çıkana kadar uygulayın. Allah’ın izniyle bir haftaya kalmaz bu dertten kurtulursunuz.

DİKKAT!!

Nasır çok büyük ve etrafında kızarıklıklar oluşmuşsa hemen bir hekime başvurunuz.
Buradaki bilgiler ansiklopedik bilgilerdir. Teşhis ve tedavi uzman doktorlar tarafından uygulanır. Bu kürleri tedaviye yardımcı olarak doktorunuzu bilgilendirerek uygulayınız.

loading...

Bir Yorum Ekleyin

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir